מלכודת עכברים

 

מלכודת עכברים

מלכודות לעכברים

 

 

 

 

 

 

מלכודת עכברים הינה אמצעי מיכני הנועד לתפוס עכברים או חולדות שחדרו אלינו הביתה או לעסק. ישנם כמה סוגים של מלכודות כאשר חלקם מלכודות הומאניות וחלקן מלכודות קוטלות. לכל סוג של מלכודת עכברים יש יתרונות וגם חסרונות והתיאור בעמוד זה יעזור לכם לבחור מלכודת שמתאימה לכם יותר וגם איך להכין אותה.

לפני בחירת המלכודת, יש לוודא איזה סוג של מכרסם אנו מעוניינים ללכוד. האם מדובר על עכבר או אולי חולדה. נסו לאתר גללים של המכרסם ואם מצאתם אזי ניתן לזהות את הסוג לפי אורכם של הגללים. גללים הקטנים מגרגר אורז יהיו של עכבר (או חולדה צעירה) ואם הם גדולים יותר מגרגר אורז אז זו חולדה.

 

מלכודת דבק

מלכודת זו הינה משטח של קרטון ועליו יש שיכבה של דבק חזק מאוד. עכבר אשר ידרוך על המשטח הזה יידבק אליו ולא יוכל להשתחרר ממנו עד שימצא את מותו או עד שאנו נשחרר אותו מהדבק. שחרור העכבר ממשטח הדבק ייעשה על ידי שפיכת/התזת שמן על משטח הדבק. מלכודת זו מיועדת עבור עכברים בלבד וזאת מכיוון שחולדות יצליחו בדרך כלל להשתחרר מהן. מכיוון שאבק לאורך זמן פוגע באיכות הדבק שעל המשטח - יש להציב אותו מתחת לארון או מקרר וכ"ו.

 

מלכודת קפיץ

מלכודת זו הינה מלכודת קוטלת ונחשבת כמלכודת הומאנית מכיוון שהיא ממיתה אותם במהירות וללא סבל. המלכודת מורכבת מקפיץ חזק מאוד הנסגר על ראשו או מפרקו של המכרסם וגורם למותו המיידי ללא סבל בדרך כלל. הפיתיון למלכודת זו יכול להיות נקניק או גבינה קשה וגם לחם טבול בשמן דגים. את המלכודת יש להציב במקומות שחיות המחמד שלנו לא יגיעו לשם מכיוון שריח הפיתיון יימשך אותם לשם.

 

מלכודת תיבה

מלכודת עכברים זו הינה הומאנית לחלוטין והיא לוכדת את המכרסם ללא שום פגע. את העכבר או החולדה ניתן לשחרר לאחר מכן מחוץ לבית ללא שום בעיה. גם במלכודת זו הפיתיון יכול להיות נקניק או גבינה קשה וגם לחם טבול בשמן דגים.

 

מלכודת עכברים

 

מלכודות נוספות

ניתן למצוא בחנויות השונות בארץ גם מלכודות פלסטיק שונות שלפעמים יכולות ללכוד ולעשות את העבודה כפי שאומרים. אנו מציעים לכם לעומת זאת, להשתמש במלכודות שצוינו למעלה מכיוון שהן הכי טובות שיש והן הוכיחו את עצמן לאורך שנים.

 

 

לסיכום - אם יש לכם עכברים או חולדות ואתם מעוניינים ללכוד אותם בעצמכם, תוכלו לעשות זאת בעזרת המלכודות המוזכרים לעיל. אולם אם אתם מעוניינים להזמין לוכד עכברים  מקצועי - אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנו נגיע אליכם במהרה. הניסיון שלנו הוא עצום וזאת גם הסיבה שאנו נותנים אחריות מלאה ללכידה. אנו נאתר את מקום החדירה למבנה וננחה אותכם כיצד לנהוג למניעת חדירה נוספת אל תוך המבנה. בנוסף, אנו גם נסביר לכם כיצד לוודא שלא נותרו מכרסמים נוספים לאחר הלכידה.