הדברת עכברים

הדברת עכברים

קופסת האכלה

 הדברת עכברים וחולדות

 הדברת עכברים נעשית על ידי הצבת פתיונות מורעלים בתוך מקומות סגורים יחסית ושאינם נגישים לבני אדם או חיות הבית. בדרך כלל ההדברה תעשה באמצעות קופסאות האכלה ייעודיות ובטוחות להדברת מכרסמים. גישה נוספת לביצוע הדברת עכברים הוא לאתר את המחילות שלהם ולאבק אותם באמצעות אבקה ייעודית להדברת עכברים.

 

הדברת חולדות תתבצע גם כן באמצעות פתיונות מורעלים והמקום המועדף להצבת פתיונות אלו הוא בתוך בורות הביוב הנמצאים מסביב למבנה. מכיוון שרוב החולדות נמצאים בבורות הביוב הרי זהו המקום האידאלי להצבת הפתיונות וכך אנו נוכל לפגוע בהם בצורה הכי יעילה והכי מהירה. כמובן שבביצוע הדברת חולדות אנו נשתמש גם בקופסאות האכלה ייעודיים וזאת כדי לפגוע בחולדות היוצאות מהביובים ונמצאות על פני השטח.

הדברת עכברים - מחילות

מחילות של חולדות בגינה

 

איך יודעים אם יש אצלנו עכבר? - זיהוי המצאות של עכבר או חולדה בבית יכולה להיעשות במספר דרכים כאשר הצורה הקלה ביותר היא איתור וזיהוי הגללים שלהם בבית. גללים אלו יימצאו בפינות חבויות בבית כגון מאחורי המקרר או התנור וכול מקום שהגישה אליו היא קשה יחסית. דרך נוספת לגילוי היא הצבת פיתיון כגון נקניק או גבינה בשעות הערב ובדיקה בבוקר האם נאכל או נעלם.

הדברת עכברים וחולדות תיעשה גם על ידי איתור כל המחילות שלהם וכל מקומות המחבוא שלהם. לוכד עכברים מקצועי יודע לאתר אותם בקלות יחסית ולדעת איך לחסל אותם כך שלא יחזרו שוב למקום. ריבוי מחילות כאלו בגינה מצביע בקשר ישיר על כך שיש המון חולדות או עכברים באזור שלכם ואין להמתין יותר מדי אלא להזמין הדברת עכברים במהירות. מכרסמים אלו מתרבים בקצב מהיר מאוד והן נושאים איתם מחלות המסוכנות לבני אדם. המקומות בהם עכברים וחולדות מסתתרים יכולים להיות שונים ומשונים וכל פתח וחריץ עוזר להם לנוע ממקום למקום. הם יכולים לטפס על כבלים ועל צינורות בקלות רבה ולהגיע גם למקומות גבוהים בבניינים.

חולדה על עץ

 

גם עצים עוזרים להם לחדור אל תוך הבית מכיוון שהם יודעים לנתר עד למרחק של כמטר וחצי ולכן יש לגזום את כל הענפי העצים במרחק של שני מטרים לפחות מקירות הבניין. חולדות מקימות קינים על ענפי עצים ובתוך שיחים עבותים לכן רצוי מדי פעם לנסות ולאתר את הקינים האלו ולחסלם כדי שלו יתרבו בגינה שלכם.

 

לסיכום

אם יש לכם בעיית מכרסמים אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהזמין לוכד עכברים או הדברת עכברים ואנו נגיע אליכם במהירות. אנו מספקים גם אחזקה שוטפת למסעדות, מפעלים, עסקי מזון, בניינים ועוד כנגד כל סוגי המכרסמים והמזיקים השונים.